İyi Aile Babası

İyi Aile Babası 36 Bölüm

Türkiye’nin en popüler kanallarından olan Kanal D, İyi Aile Babası yapımı ile seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yapım büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. İyi Aile Babası severler İyi Aile Babası 36 Bölüm hakkında merak ettikleri konular için bilgi arayışına girmişlerdir. Yapım izleyicilerden büyük beğeni toplamış olup her bölümü merakla izlenmektedir. İyi Aile Babası her geçen gün daha çok popüler olurken izleyenler İyi Aile Babası 36 Bölüm hakkında daha çok bilgi edinmek için çaba harcamaktadır.

Her hafta yayınlanan bölümleriyle İyi Aile Babası , Kanal D kanalının en gözde projelerinden biri haline gelmiştir. Tüm bölümleri merakla beklenen İyi Aile Babası izleyicisinden tam not almayı başarmıştır. İzleyenlerin merakla beklediği yeni bölümleri için Kanal D kanalının yayın akışı sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

İyi Aile Babası 36 Bölüm

İyi Aile Babası 36 Bölüm konusu son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Gün geçtikçe izleyici kitlesini artıran İyi Aile Babası ilgi ile izlenen yayınlardan biri olmuştur. İyi Aile Babası yapımı oyuncularından olan Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Salih Kalyon, İyi Aile Babası çekimleri sırasında çok yorulduklarını ancak sonunda elde ettikleri başarıdan memnun olduklarını belirtmişlerdir. Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Salih Kalyon seyircilerden aldıkları olumlu geri bildirimler için çok mutlu olduklarını dile getirmişlerdir.

Çağlar Çorumlu yaptığı açıklamada yapımın içinde kendi hayatından parçalar bulduğunu belirtmiştir. Her geçen gün kendine yeni şeyler kattığını söylemiştir. Şebnem Bozoklu ise İyi Aile Babası yapımı sırasında daha önce yaşamadığı duygular yaşadığını belirtmiştir. Bu yapımın kendine ve kariyerine çok olumlu etkisi olduğunu söylemiştir. Çalışma arkadaşları ile uyumlu çalışmanın yapımın daha kaliteli bir yere doğru gitmesinde büyük katkısı olduğunu dile getirmiştir. Salih Kalyon ise her geçen gün daha çok İyi Aile Babası yapımına bağlandığını ifade etmiştir. Böyle bir yapımın içinde olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti anlatmanın tarifini bulamadığını belirtmiştir.

İyi Aile Babası izleyicileri yapım hakkında tüm detayları merak etitikleri için İyi Aile Babası 36 Bölüm hakkında sorular sormanktadır. İyi Aile Babası 36 Bölüm konusu için merak edilenlere nereden ulaşabileceklerini araştıran İyi Aile Babası severler konu hakkında sürekli araştırma yaparak meraklarını gidermeye çalışmaktadır. Kanal D kanalı son dönemde popüler olan yapımları ile yayın hayatında hız kesmeden devam etmektektedir.Kanal D kanalı İyi Aile Babası ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Dizinin baş rollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Salih Kalyon paylaşırken oyuncuların başarılı performansı ile İyi Aile Babası her geçen gün reyting sıralamasında üst sıralara tırmanmaktadır.

İyi Aile Babası 36 Bölüm hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki diğer sayfalara buradan bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu