Arıza

Arıza 30 Bölüm

Türkiye’nin en popüler kanallarından olan SHOW TV, Arıza yapımı ile seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yapım büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Arıza severler Arıza 30 Bölüm hakkında merak ettikleri konular için bilgi arayışına girmişlerdir. Yapım izleyicilerden büyük beğeni toplamış olup her bölümü merakla izlenmektedir. Arıza her geçen gün daha çok popüler olurken izleyenler Arıza 30 Bölüm hakkında daha çok bilgi edinmek için çaba harcamaktadır.

Her hafta yayınlanan bölümleriyle Arıza , SHOW TV kanalının en gözde projelerinden biri haline gelmiştir. Tüm bölümleri merakla beklenen Arıza izleyicisinden tam not almayı başarmıştır. İzleyenlerin merakla beklediği yeni bölümleri için SHOW TV kanalının yayın akışı sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Arıza 30 Bölüm

Arıza 30 Bölüm konusu son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Gün geçtikçe izleyici kitlesini artıran Arıza ilgi ile izlenen yayınlardan biri olmuştur. Arıza yapımı oyuncularından olan Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan, Arıza çekimleri sırasında çok yorulduklarını ancak sonunda elde ettikleri başarıdan memnun olduklarını belirtmişlerdir. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan seyircilerden aldıkları olumlu geri bildirimler için çok mutlu olduklarını dile getirmişlerdir.

Tolga Sarıtaş yaptığı açıklamada yapımın içinde kendi hayatından parçalar bulduğunu belirtmiştir. Her geçen gün kendine yeni şeyler kattığını söylemiştir. Ayça Ayşin Turan ise Arıza yapımı sırasında daha önce yaşamadığı duygular yaşadığını belirtmiştir. Bu yapımın kendine ve kariyerine çok olumlu etkisi olduğunu söylemiştir. Çalışma arkadaşları ile uyumlu çalışmanın yapımın daha kaliteli bir yere doğru gitmesinde büyük katkısı olduğunu dile getirmiştir. Ahmet Mümtaz Taylan ise her geçen gün daha çok Arıza yapımına bağlandığını ifade etmiştir. Böyle bir yapımın içinde olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti anlatmanın tarifini bulamadığını belirtmiştir.

Arıza izleyicileri yapım hakkında tüm detayları merak etitikleri için Arıza 30 Bölüm hakkında sorular sormaktadır. Arıza 30 Bölüm konusu için merak edilenlere nereden ulaşabileceklerini araştıran Arıza severler konu hakkında sürekli araştırma yaparak meraklarını gidermeye çalışmaktadır. SHOW TV kanalı son dönemde popüler olan yapımları ile yayın hayatında hız kesmeden devam etmektedir.SHOW TV kanalı Arıza ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Dizinin baş rollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan paylaşırken oyuncuların başarılı performansı ile Arıza her geçen gün reyting sıralamasında üst sıralara tırmanmaktadır.

Arıza 30 Bölüm hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki diğer sayfalara  buradan bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu